Skip to main content

O nás

Sme mladí, kreatívni a máme radi nové technológie. Prečítajte si o našom príbehu a postupnom vývoji až do dnešnej podoby.

Náš príbeh

Všetko to začalo v roku 2014, keď som si chcel vytvoriť webovú stránku, ale nikde som nenarazil na prístup, ktorý by mi vyhovoval. Všade len poplatky navyše, dlhé čakacie lehoty a všetko v réžii zarytých programátorov, ktorí vedeli skvele kódovať, ale o podnikaní toho veľa nevedeli.

Rozhodol som sa to zmeniť a vytvoriť spoločnosť, v ktorej zákazníci nájdu profesionálne služby, férové ceny a kvalitné služby. Postupom času sa ku mne pridal Martin Nasswettr a spoločne sme vytvorili profesionálnu agentúru Webfusion pre webové stránky, online marketing a vývoj aplikácií, ktorá má dnes stovky zákazníkov.

– Petr Sanetrník, zakladateľ

Ako čas plynul

2015 - 2016
Petr zakladá Webfusion a vytvára prvé webové stránky
2015 - 2018
Vytváranie webových stránok pre priateľov a odporúčania
2018 - 2019
Martin sa pridáva k Petrovi a WBF začína prudko rásť
2021 +
Zákazníkov pribúda míľovými krokmi a náš tím sa rozrastá na desiatky ľudí

Zoznámte sa s tímom Webfusion

Sme hrdí na svoj pozitívny prístup, profesionalitu a znalosti. Neustále sa vzdelávame a sledujeme zahraničné trendy. To nám umožňuje poskytovať digitálne služby najvyššej kvality za primeranú cenu.
CEO, jednatel

Petr Sanetrník

Petr je zodpovedný za organizáciu, napríklad za nastavenie procesov, vedenie stretnutí alebo stanovenie strategických cieľov do budúcnosti.

Petr je technologický nadšenec, inovátor a miluje nové výzvy. Vďaka svojim predchádzajúcim skúsenostiam z podnikovej sféry nastavil zmysluplné a efektívne procesy, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu služieb pre každého zákazníka. Je tiež súčasťou projektu VR Education, ktorý sa venuje vzdelávaniu firiem v oblasti virtuálnej reality. Spolu s Martinom Nasswetterom je tiež portfólio manažérom v spoločnosti Crypviz Asset Management.
Web designer, coding

Mgr. Jan Roller

Honza robí skvelé webové stránky a zároveň má na starosti viac technických výziev a perfektne zvláda každý kód.

Honza nemá žiadny problém a vždy si dokáže poradiť tam, kde sú ostatní už na konci síl. Výborne ovláda hlavné programovacie jazyky a HTML5, CSS, PHP či Javascript a vďaka jeho technickému zázemiu majú jeho stránky vždy niečo navyše.
Online marketing director

David Šipka

David je marketingový guru a je zodpovedný za vedenie oddelenia online marketingu. Jeho analýze neunikne ani najmenšia odchýlka.

David je vynikajúci stratég a analytik, ktorý dodáva potrebnú silu všetkým online marketingovým kampaniam. Jeho rukami prešli stovky klientov a obrovských online marketingových kampaní po celom svete. Vďaka Davidovi majú všetky kampane profesionálny dohľad a zmysluplné ciele, ktoré by mali klientovi zabezpečiť ľahkú návratnosť a dlhodobý rozvoj podnikania.
CEO Webfusion US

Vit Procházka

Vitya je zodpovedný za americkú pobočku spoločnosti Webfusion v Orange County, kde zodpovedá za predaj a expanziu.

Víťa je rodený Čech, pochádza z Olomouca, ale už niekoľko rokov žije v slnečnej Kalifornii. Má rád nové technológie, kryptomeny a nedávno začal vydávať svoj NFT. Vďaka Víťovi môže Webfusion pôsobiť aj za hranicami v najväčšej svetovej ekonomike, v USA.
COO, jednatel

Martin Nasswettr

Martin riadi oddelenie webového dizajnu, stará sa o poriadok v pokladni a spolu s Petrom sa podieľa na celkovom riadení spoločnosti Webfusion.

Martin je precízny manažér, ktorý dokáže zachovať chladnú hlavu aj v tých najkrízovejších situáciách. V spoločnosti Webfusion zabezpečuje hladký chod oddelenia webového dizajnu a dohliada na kvalitu webových stránok. Spolu s Petrom Sanetrníkom je tiež portfólio manažérom v spoločnosti Crypviz Asset Management.
Junior web designer

Marco Beshier

Marco je náš talentovaný webový dizajnér. Má na starosti jednoduché webové stránky a postupne sa púšťa do zložitejších projektov.

Marco je vášnivý a talentovaný webový dizajnér, ktorý každým dňom rastie míľovými krokmi. Vďaka jeho rýchlemu pokroku a usilovnému štúdiu sa jeho webové stránky pomaly začínajú vyrovnávať profesionálnym návrhom elitných webových dizajnérov. Zároveň má skvelý spôsob komunikácie a organizácie, aby sa tvorba webových stránok stala pre klienta príjemnou a intuitívnou činnosťou.
Online marketing project manager

Patrik Dolák

Patrik je zodpovedný za riadenie projektov v oblasti online marketingu. Postará sa o precíznu organizáciu projektu a finálnu produkciu.

Tam, kde vládne chaos, vnesie Patrik poriadok, poriadok a jasné smerovanie do budúcnosti pre všetkých. Vďaka skúsenostiam z podnikovej sféry dokonale ovláda organizáciu práce a projektové riadenie dlhodobých online marketingových kampaní. Spolu s Davidom tvoria silný tím, ktorý dokáže udržať kvalitu online marketingových služieb na najvyššej úrovni.
Sekretář

Cecil

Cecil sa stará o to, aby sme mali dobrú náladu. V kancelárii ho zvyčajne nájdete spať, vrčať alebo pomáhať pri práci.

Cecil vnáša do našej kancelárie zábavu a život, čo pomáha všetkým počas práce. Nikdy neviete, či sa nebude chcieť zúčastniť na stretnutí, videohovore alebo sa len pozrieť na váš počítač, aby zistil, čo robíte. Ak nemá zlý deň, je to skvelý kolega, s ktorým sa dá pracovať každý deň.
Chief web designer

Ing. Martin Rajnoha

Martin je webový dizajnér a jeho zmysel pre dizajn a UX nemá konkurenciu. V spoločnosti Webfusion má vždy rozhodujúce slovo, pokiaľ ide o konečný vzhľad a dojem.

Martin je elitný webový dizajnér, ktorý je zodpovedný za najväčšie webové výzvy. Je skutočnou kapacitou, pokiaľ ide o navrhovanie webových stránok a vytváranie čo najoptimálnejšieho používateľského zážitku (UX). Jeho prístup a motivácia sú inšpiráciou pre celú spoločnosť. Vďaka svojmu prehľadu a talentu v spoločnosti Webfusion udržiava úroveň webových stránok, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi v oblasti dizajnu a UX.
Support admin

Lucie Sanetrníková

Lucie má na starosti oddelenie podpory. Stará sa o to, aby boli všetky webové stránky aktuálne, zálohované a čo najbezpečnejšie.

Vďaka Lucy máme istotu, že všetky webové stránky fungujú, sú zálohované a aktualizované. Lucka má skvelé IT zázemie zo študentskej praxe v Microsofte, je tiež absolventkou kurzov Czechitas a víťazkou Startup Weekendu 2020. Záujem o nové technológie a kryptomeny zdieľa so svojím bratom Petrom Sanetrníkom.
Photography

Alexandra Ženatá

Alex sa postará o to, aby ste boli pred objektívom tou najlepšou verziou seba samého. Jej dôslednosť je vždy zárukou skvelého výsledku.

Alex je fotograf, s ktorým sa pravdepodobne nedá nudiť. Vďaka svojej energii dokáže všetkých počas fotografovania skvele naladiť a vytvoriť tak príjemnú atmosféru na fotografovanie. Neustále študuje najnovšie trendy a experimentuje s novými nápadmi, aby jej práca bola kreatívna a zábavná.

Radi skúšame nové technológie a prístupy

Všetci vo Webfusion máme jedno spoločné – baví nás objavovať nové prístupy a technológie a aplikovať tieto nové zahraničné trendy v našej spoločnosti. Vďaka tomu sa nikdy neprestávame učiť a posúvať našu prácu vpred

Pozrite si niekoľko prednášok nášho zakladateľa Petra Sanetrníka, ktoré ukazujú, ako uvažuje celý tím Webfusion.

Jasným príkladom sú projekty VR Education a VR Motion, ktoré pracujú s virtuálnou realitou, a Crypviz Asset Management, kde poskytujeme profesionálnu správu decentralizovaných financií (kryptomien).